Zapraszamy do udziału w warsztatach muzycznych.

Zarejestruj się

PO CO WARSZTATY?

Warsztaty mają na celu:

  • naukę pracy w zespole wokalnym
  • naukę podstawowych technik wokalnych
  • naukę śpiewu pieśni wielogłosowych
  • przygotowanie koncertu na zakończenie warsztatów
  • poznanie osób z innych wspólnot kościelnych
  • zbudowanie płaszczyzny dalszych, wspólnych działań i relacji

KTO JE PROWADZI?

Od strony muzycznej warsztaty prowadzić będą:

RENATA WYBRANIEC

Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Wokalistka z wykształcenia i powołania. Dyrygent oraz nauczyciel śpiewu. Od lat mentor grup uwielbieniowych i nauczycieli z zakresu techniki wokalnej. Lider uwielbienia w Społeczności Chrześcijańskiej we Wrocławiu. Prowadzi warsztaty uwielbienia i bywa jurorem w różnych konkursach wokalnych. Jest osobą głęboko wierzącą i oddaną Kościołowi. Ma wspaniałego męża i cudowną dwójkę dzieci. Na stałe mieszka we Wrocławiu.

HUBERT KOWALSKI

Studiował dyrygenturę na Akademii Muzycznej w Krakowie. Jest kompozytorem, producentem muzycznym, śpiewakiem i kontrabasistą. Od 1993 roku współtworzy zespół Deus Meus. Nagrał siedem płyt. W 2007 roku założył orkiestrę ICON, złożoną głównie ze studentów i absolwentów krakowskiej Akademii Muzycznej, z którą wykonuje własne kompozycje, a także muzykę filmową i rozrywkową. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu warsztatów muzycznych. Jest szczęśliwym mężem i ojcem.

Nauczania podczas warsztatów wygłoszą oraz opiekę duszpasterską sprawować będą:

MAREK KUCHARSKI

Absolwent Biblijnego Seminarium Teologicznego we Wrocławiu (1994). W latach 1994-2003 służył jako pastor Kościoła Ewangelicznego „ICHTUS” we Wrześni. Ukończył studium podyplomowe dla pastorów i liderów organizacji chrześcijańskich przy Fellowship Bible Church w Little Rock, USA. Uzyskał dyplom licencjata w zakresie finansów i zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Ukończył studia MBA na Uniwersytecie Franklina w Columbus, w Stanach Zjednoczonych. Obecnie pełni funkcję kanclerza Ewangelikalnej Wyższej Szkoły Teologicznej we Wrocławiu.

NORBERT OCZKOWSKI OP

Prezbiter katolicki, członek Zakonu Kaznodziejskiego (dominikanin). Łodzianin z pochodzenia. We Wrocławiu mieszka i pracuje od ośmiu lat. Duszpasterz Wspólnoty Charyzmatycznej „Galilea”. Absolwent Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Uzyskał licencjat rzymski z teologii duchowości na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu. Doktorant, śpiewak i rekolekcjonista. We wrocławskim klasztorze dominikanów pełni funkcje liturgisty i kantora konwentu. Prowadzi Msze z modlitwą o uzdrowienie.

GDZIE BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ?

Warsztaty odbywać się będą w starym budynku Filharmonii Wrocławskiej, ul. Piłsudskiego 14

W JAKIM TERMINIE?

Warsztaty rozpoczną się w piątek 13 kwietnia o godz. 17:00, a zakończą się ok. godz. 19:00 w niedzielę, 15 kwietnia 2018 roku

KOSZT WARSZTATÓW

160 złotych od osoby

PRZESŁUCHANIA

aby wziąć udział w naszych Warsztatach należy:

  • zapisać się przez formularz zamieszczony na naszej stronie
  • wziąć udział w przesłuchaniach (w jednym z dwóch terminów)
  • z osób, które się zapiszą, komisja rekrutacyjna zakwalifikuje 60 uczestników
  • wtedy dopiero nastąpi uiszczenie wpłaty za warsztaty.

Zarejestruj się

 

Przeczytaj

EWST – szkoła dialogu

EWST to międzywyznaniowa szkoła wyższa, ale także ośrodek dialogu religijnego i międzykulturowego. Jak taki dialog wygląda w praktyce, na przykład podczas zajęć, na które zapisują się ludzie z różniących się mocno między sobą denominacji. Czy aby zostać studentem EWST trzeba być protestantem? Co wyróżnia EWST na tle innych uczelni wyznaniowych? – na te pytania odpowiada […]

Absolwenci EWST – kompetentni, wszechstronni, kreatywni

Co robią po studiach absolwenci EWST? Czy nauka pomogła im w rozwoju zawodowym, społecznym i osobistym? – na pytania o losy absolwentów odpowiada rektor EWST, prof. Wojciech Szczerba.

Christus Victor

Biblia zawiera szeroki, bogaty wachlarz słów, obrazów i metafor, aby przedstawić i wyjaśnić nam dzieło Chrystusa. Tymczasem, teologia zachodnia często skupia się głównie nad jednym tylko modelem, który podkreśla zastępczą śmierć Chrystusa na krzyżu. Owszem, to jest istotne, nieodzowne przesłanie biblijnej relacji o Chrystusie. Problem powstaje, gdy zredukujemy nasze zrozumienie tego, co Chrystus uczynił dla nas do jednego tylko pojęcia czy aspektu jego życia i służby.

czytaj więcej >>