Wyzwania i trendy we współczesnej misji | EWST Centrum Edukacyjne
Studia Licencjackie Instytut Rozwoju Kościoła Międzykulturowa Akademia Trzeciego Wieku

czer, 2020

30czerOnlineWyzwania i trendy we współczesnej misjiCzłowiek. Wiara. Wiedza.EWST ONLINE. Zajęcia otwarte poprowadzi Marek Clegg19:00 - 20:00 Online

Szczegółowe informacje

Czy „zachodni” model działań misyjnych zanika i umiera?  Czy misje dzisiaj to wyłącznie przejaw przestarzałego imperializmu, narzucającego biedniejszym krajom anachroniczną  zachodnią cywilizację ?

Czy w erze materializmu, konsumpcjonizmu i życia na kredyt kościoły mają środki oraz ludzi gotowych do działalności misyjnej ?  Czym jest chrześcijańska misja u progu przyszłości?

Na wykład i połączoną z nim dyskusję zaprasza Malcolm Clegg.

Spotkanie potrwa 60 minut i będzie odbywało się na platformie ZOOM. Osoby chętne do aktywnego udziału w spotkaniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Spotkanie będzie transmitowanie na żywo na Facebooku.

WSTĘP:

Konieczna rejestracja

Czas

(Wtorek) 19:00 - 20:00

Miejsce

Online

Organizator

Ewangelikalna Wyższa Szkoła TeologicznaEwangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna jest uczelnią międzywyznaniową, przyjazną wszelkim denominacjom chrześcijańskim w Polsce. W swoim programie EWST oferuje dogłębne studia w zakresie języków biblijnych, teologii i duszpasterstwa. Kładziemy nacisk na profesjonalizm, nowoczesność oraz otwartą, przyjazną atmosferę.kontakt@ewst.pl św. Jadwigi 12, 50-266 Wrocław

X