The Global Leaders Summit Warszawa 2019 | EWST Centrum Edukacyjne
Studia Licencjackie Instytut Rozwoju Kościoła Międzykulturowa Akademia Trzeciego Wieku

lis, 2019

22lis23lisThe Global Leaders Summit Warszawa 201909:30 - 16:00 (23) Kino Wisła, plac Thomasa Woodrowa Wilsona 2

Szczegółowe informacje

Konferencja dla liderów, The Global Leadership Summit to największa na świecie konferencja związana z tematyką przywództwa. Obejmuje swoim zasięgiem ponad 135 krajów, ponad 875 miast i 405 000 uczestników. Polska edycja gromadzi około 1200 uczestników.

To wydarzenie, które skierowane jest do liderów i wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji, motywacji, informacji jak stać się świadomym liderem lub jak rozwijać swoje przywództwo. To przestrzeń, w której można odświeżyć wizję, podnieść jakość pracy swojego zespołu. Odkryć sposoby na efektywne działanie na rzecz firm, organizacji czy wpływania na swoje otoczenie.

Konferencja GLS jest okazją do rozwoju dla liderów, bez względu na kontekst, w jakim funkcjonują. Pomaga również odzyskać zapał i energię tym, którzy doświadczają zmęczenia i zniechęcenia lub rozpocząć przygodę z przywództwem osobom, które są na początku drogi. Pokazuje również czym jest i czym może stać się prawdziwe przywództwo, którego celem jest pozytywne kształtowanie rzeczywistości, wzrastanie ludzi w każdym obszarze ich życia i wpływ, który buduje a nie rujnuje.

Jeśli hasło ZMIANA nie jest czymś, co Cię nadmiernie przeraża, WARTOŚCI są twoim kompasem, a CIEKAWOŚĆ ŚWIATA i LUDZI motorem do działania i chcesz stać się częścią czegoś większego niż Ty sam, to ta konferencja jest właśnie dla Ciebie!

Zobacz też GLS Kraków 2019

 

WSTĘP - SZCZEGÓŁY

Konieczna rejestracja na Global Leaders Summit i dokonanie opłaty

Czas

22 (Piątek) 09:30 - 23 (Sobota) 16:00

Miejsce

Kino Wisła

plac Thomasa Woodrowa Wilsona 2

Kino Wisłaplac Thomasa Woodrowa Wilsona 2

Organizator

Instytut PrzywództwaJesteśmy liderami, którzy pomagają innym liderom w pełni rozwijać potencjał swój i swoich organizacji. Wspieramy aktualnych oraz przyszłych przywódców poprzez dostarczanie usług i produktów, które rozwijają ich charakter, umiejętności a w efekcie całe ich zespoły.kontakt@instytutprzywodztwa.org.pl Ul. Ogrodowa 1/2, 31-155 Kraków

X