Szkoła Mówczyń | EWST Centrum Edukacyjne
Studia Licencjackie Instytut Rozwoju Kościoła Międzykulturowa Akademia Trzeciego Wieku

mar, 2020

Sprawdź też inne terminy

28marWydarzenie odwołaneSzkoła MówczyńWarsztaty dla kobiet09:00 - 14:30 EWST Centrum Edukacyjne, ul. św. Jadwigi 12

Szczegółowe informacje

Wydarzenie odwołane w związku z z sytuacją epidemiologiczną dotyczącą zagrożenia koronawirusem SARS-Cov-2
Szczegóły na stronie: https://www.ewst.pl/2020/03/koronawirus-informacja-o-zajeciach-w-marcu-2020/

 

 

Projekt Szkoła Mówczyń realizowany w ramach Instytutu Rozwoju Kościoła jest skierowany do wszystkich kobiet, których działalność społeczna, zawodowa  oraz służba w kościele uwzględnia wystąpienia publiczne.

WSTĘP - SZCZEGÓŁY

Aby wziąć udział w zajęciach należy zarejestrować się przez formularz  i wnieść opłatę za kurs. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie wydarzenia.

Czas

(Sobota) 09:00 - 14:30

Miejsce

EWST Centrum Edukacyjne

ul. św. Jadwigi 12

EWST Centrum Edukacyjneul. św. Jadwigi 12Siedziba EWST mieści się na wyspie Piaskowej. Dojazd tramwajami linii 8, 9, 11, 17, 23 (przystanek Hala Targowa). Po przejściu Mostu Piaskowego oraz minięciu bulwaru Profesorów Lwowskich należy tuż przed budynkiem cerkwi skręcić w lewo, w małą uliczkę św. Anny.

Organizator

Instytut Rozwoju KościołaW Instytucie Rozwoju Kościoła (IRK) pomagamy znaleźć odpowiedzi na te i inne pytania. Używamy w tym celu różnych narzędzi – określamy mocne i słabe strony, wzmacniamy wizję i budujemy strategię. Skupiamy się przy tym na rozwoju praktycznych umiejętności liderów w rozwiązywaniu problemów, zarządzaniu zespołami ludzi czy pozyskiwaniu funduszy. Wszystko po to, aby cały Kościół mógł wzrastać.Tel. +48 71 346 99 12, e-mail: irk@ewst.pl św. Jadwigi 12, Wrocław,

X