Jak brać udział w wydarzeniach online? | EWST Centrum Edukacyjne
Studia Licencjackie Instytut Rozwoju Kościoła Międzykulturowa Akademia Trzeciego Wieku

maj, 2020

08majOnlineJak brać udział w wydarzeniach online?Porady dla początkującychEWST ONLINE. Spotkanie online poprowadzi Joanna Gacka16:00 - 18:00 EWST Centrum Edukacyjne, ul. św. Jadwigi 12

Szczegółowe informacje

Serdecznie zapraszamy na spotkanie inaugurujące Międzykulturową Akademię Trzeciego Wieku w odsłonie online. Podczas pierwszego spotkania opowiemy, w jaki sposób zacząć przygodę ze spotkaniami i edukacją w sieci. Odpowiemy też na pytania uczestników.

Link do spotkania: https://www.ewst.pl/matw-otwarty (link będzie aktywny od 8 maja, od godz 15:45)

Aby wejść na spotkanie nie trzeba się rejestrować. Po kliknięciu w link prosimy postępować zgodnie z instrukcją na ekranie. Można też skorzystać z instrukcji, która znajduje się TUTAJ.

Spotkanie będzie na żywo transmitowane na naszym kanale w Youtube

 

 

WSTĘP:

Wolny

Czas

(Piątek) 16:00 - 18:00

Miejsce

EWST Centrum Edukacyjne

ul. św. Jadwigi 12

EWST Centrum Edukacyjneul. św. Jadwigi 12Siedziba EWST mieści się na wyspie Piaskowej. Dojazd tramwajami linii 8, 9, 11, 17, 23 (przystanek Hala Targowa). Po przejściu Mostu Piaskowego oraz minięciu bulwaru Profesorów Lwowskich należy tuż przed budynkiem cerkwi skręcić w lewo, w małą uliczkę św. Anny.

Organizator

Międzykulturowa Akademia Trzeciego WiekuWiększość spotkań ma charakter otwarty. Nowe uczestniczki i uczestnicy są mile widziani w dowolnym momencie trwania projektu. Zapisy obowiązują tylko w przypadku warsztatów i wycieczek, ze względu na ograniczoną ilość miejsc (obowiązuje kolejność zgłoszeń). Wykłady są otwarte.matw@ewst.pl św. Jadwigi 12, Wrocław

X