III Dni Gerontologii | EWST Centrum Edukacyjne
Studia Licencjackie Instytut Rozwoju Kościoła Międzykulturowa Akademia Trzeciego Wieku

paź, 2018

25paź26paźIII Dni GerontologiiZapraszamy na stoisko Międzykulturowej Akademii Trzeciego Wieku 09:00 - 17:00 (26) Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego, u. Kamienna 49/53

Szczegółowe informacje

DNI GERONTOLOGII – to interdyscyplinarne forum wymiany wiedzy i dobrych praktyk, poszukiwania nowych rozwiązań mających na celu przeciwdziałanie wykluczeniu osób starszych, a także poprawę jakości ich życia.

To przestrzeń otwartej dyskusji autorytetów w dziedzinie wiedzy gerontologicznej, geriatrycznej oraz dziedzin i obszarów pokrewnych mających wpływ na rozwój i życie osób starszych z praktykami, studentami i seniorami.

To płaszczyzna spotkania przedstawicieli jednostek samorządowych, szkół wyższych, organizacji pozarządowych, firm i instytucji, które wspólnymi siłami będą poszukiwały odpowiedzi na pytania, jakie stawia przed nami starzenie się społeczeństwa polskiego.

WSTĘP - SZCZEGÓŁY

WOLNY

Czas

25 (Czwartek) 09:00 - 26 (Piątek) 17:00

Miejsce

Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego

u. Kamienna 49/53

Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznegou. Kamienna 49/53

Organizator

Wrocławskie Centrum SenioraWrocławskie Centrum Seniora od stycznia 2009 roku wchodzi w skład Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego. Wcześniej funkcjonowało jako program finansowany przez Gminę Wrocław. Czym zajmuje się Wrocławskie Centrum Seniora? Bez wiedzy nie można działać – dlatego najważniejszym zadaniem Centrum jest pozyskiwanie informacji o ofercie dla seniorów w mieście: firm, instytucji, organizacji. Z drugiej strony, wiadomości te przekazywane są w przystępnej formie najstarszym mieszkańcom naszego miasta. Centrum jest więc platformą wymiany informacji. Wrocławskie Centrum Seniora prowadzi także liczne, długofalowe programy, które mają aktywizować osoby starsze. Działa na rzecz seniorów w mediach, środowisku pozarządowym i biznesowym.71 344 44 44 pl. Dominikański 6, 50- 159 Wrocław

X