Filozoficzne barwy wolności - pocztówki znad krawędzi | EWST Centrum Edukacyjne
Studia Licencjackie Instytut Rozwoju Kościoła Międzykulturowa Akademia Trzeciego Wieku

lip, 2020

28lipOnlineFilozoficzne barwy wolności - pocztówki znad krawędziPlatonEWST ONLINE. Zajęcia otwarte poprowadzi prof. Wojciech Szczerba19:00 - 20:00

Szczegółowe informacje

Z czym kojarzy się nam wolność? Z czym kojarzyła się filozofom, teologom, artystom na przestrzeni wieków? Czy – a jeśli tak to dlaczego – jest tak ważna? Czy człowiek wolny to człowiek szczęśliwy?

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Rektorem Ewangelikalnej Wyższej Szkoły Teologicznej, prof. Wojciechem Szczerbą. Tematem spotkania jest wolność, o której będzie można nie tylko posłuchać, ale też podyskutować. Tym razem podstawę do refleksji będdą dzieła Platona.

Spotkanie potrwa 60 minut i będzie odbywało się na platformie ZOOM. Osoby chętne do aktywnego udziału w spotkaniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Spotkanie będzie transmitowanie na żywo na Facebooku.

WSTĘP:

Konieczna rejestracja

Czas

(Wtorek) 19:00 - 20:00

Organizator

Ewangelikalna Wyższa Szkoła TeologicznaEwangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna jest uczelnią międzywyznaniową, przyjazną wszelkim denominacjom chrześcijańskim w Polsce. W swoim programie EWST oferuje dogłębne studia w zakresie języków biblijnych, teologii i duszpasterstwa. Kładziemy nacisk na profesjonalizm, nowoczesność oraz otwartą, przyjazną atmosferę.kontakt@ewst.pl św. Jadwigi 12, 50-266 Wrocław

X