Dlaczego dobry Bóg stworzył złych ludzi? | EWST Centrum Edukacyjne
Studia Licencjackie Instytut Rozwoju Kościoła Międzykulturowa Akademia Trzeciego Wieku

maj, 2020

19majOnlineDlaczego dobry Bóg stworzył złych ludzi?Człowiek. Wiara. Wiedza.EWST ONLINE. Zajęcia otwarte poprowadzi dr Joel Burnell19:00 - 20:00 Online

Szczegółowe informacje

Bóg stworzył ludzi, świat, wszystko co jest. Tak mówi Credo; tak jest napisane w Biblii. Ale świat nie jest idealny. I ludzie, niby stworzeni na obraz Boga, tym bardziej.

Przenoszenie winy na bunt aniołów z Szatanem na czele nie rozwiązuje tej zagadki. Czy da się pogodzić wiarę w miłość i dobroć Boga z tym, że ludzie których stworzył sami sobie urządzili “piekło na ziem”i? 

Spotkanie potrwa 60 minut i będzie odbywało się na platformie ZOOM. Osoby chętne do aktywnego udziału w spotkaniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Spotkanie będzie transmitowanie na żywo na Facebooku.

WSTĘP:

Konieczna rejestracja

Czas

(Wtorek) 19:00 - 20:00

Miejsce

Online

Organizator

Ewangelikalna Wyższa Szkoła TeologicznaEwangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna jest uczelnią międzywyznaniową, przyjazną wszelkim denominacjom chrześcijańskim w Polsce. W swoim programie EWST oferuje dogłębne studia w zakresie języków biblijnych, teologii i duszpasterstwa. Kładziemy nacisk na profesjonalizm, nowoczesność oraz otwartą, przyjazną atmosferę.kontakt@ewst.pl św. Jadwigi 12, 50-266 Wrocław

X