11/03/2021

UWAGA! Zmiana terminu wykładu Adama Błażowskiego

Z przyczyn niezależnych od organizatorów MATW zmienił się termin wykładu “Węgla naszego powszedniego (nie) daj nam dzisiajWykład Adama Błażowskiego odbędzie się 30 kwietnia, a nie 12 marca.

30kwiOnlineTransmisja na żywoWęgla naszego powszedniego (nie) daj nam dzisiajWykład: mgr inż. Adam BłażowskiMATW online17:00 - 19:00 Online

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy na wykład w nowym terminie.

Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Misja chrześcijańska na „grzbiecie bawoła”?

Nie ulega wątpliwości, iż fundamentalnym celem misji chrześcijańskiej jest dotarcie do możliwie jak największej liczby osób z Ewangelią, której centralną treścią jest osoba i dzieło Jezusa Chrystusa, jak również zakładanie lokalnych społeczności.

Zmartwychsprzątanie

Co roku, gdy nadchodzi wiosna, ruszamy do polerowania okien, robienia porządków po zimie, sprzątania wewnątrz i na zewnątrz naszych przybytków. Te działania niczym forsycje i krokusy dają nam znak, że domyka się kolejny cykl…nadchodzą Święta Wielkiej Nocy.

Czego nas uczy Zmartwychwstały? – wywiad z drem Kazimierzem Bemem

Dr Kazimierz Bem, wykładowca historii Kościoła w EWST mówi o pracy duszpasterskiej i akademickiej, o chrześcijańskiej wolności, miłości bliźniego i o tym co dla niego oznacza Zmartwychwstanie.

czytaj więcej