19/08/2020

EWST w pytaniach i odpowiedziach

Wiele osób zadaje nam pytania – jaką jesteśmy uczelnią, jak wyglądają u nas zajęcia, czy studia są trudne, co trzeba zrobić żeby móc zostać naszym studentem.

Zebraliśmy te najczęściej zadawane i stworzyliśmy stronę, na której zebraliśmy krótkie odpowiedzi oraz odnośniki do miejsc na naszej stronie, gdzie można znaleźć bardziej szczegółowe wyjaśnienia różnych kwestii. Mamy nadzieję, że pomogą Wam w podjęciu decyzji o studiach.

Zobacz stronę EWST w pytaniach i odpowiedziach

Zachęcamy także każdą osobę zainteresowaną EWST i tym, co robimy do zadawania swoich pytań. Można je wysłać mailem albo zadać poprzez okienko chatu na naszej stronie. Oczywiście czekamy także na Was w mediach społecznościowych i podczas cotygodniowych spotkań w ramach EWST online. Serdecznie zapraszamy!

Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Aborcja i eutanazja w refleksji ewangelikalnej

Kiedy zaczyna się życie ludzkie? Czy może nadejść moment, gdy już nie warto żyć? Czy życie jest wartością samą w sobie, czy raczej środkiem do innych celów? Kto ma prawo o tym zadecydować?

Chrześcijanie ewangelikalni wobec Starego Testamentu

Stary Testament był Biblią zarówno Jezusa, apostołów, jak i autorów Nowego Testamentu. Czytając Ewangelie, Listy i Objawienie Jana, można zaobserwować, że ich autorzy odnosili się do wielu fragmentów w Starym Testamencie, aby uzyskać poparcie dla swoich twierdzeń dotyczących Jezusa.

Reformacyjne korzenie ewangelikalizmu

Ewangelikalizm jest pojęciem problematycznym we współczesnym, zachodnim świecie, szczególnie w kontekście polskim.

czytaj więcej