19/05/2020

#ZOSTAŃWDOMU i zapisz się na studia w EWST!

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się na rozmowy kwalifikacyjne w Ewangelikalnej Wyższej Szkole Teologicznej w roku akademickim 2020/2021. Terminy rozmów nie zmieniły się,  a w czasie epidemii będą się one odbywały online.

W związku z obecną sytuacją i w trosce o bezpieczeństwo kandydatów na studia oraz naszych pracowników władze Ewangelikalnej Wyższej Szkoły Teologicznej postanowiły zmienić formę rekrutacji na studia licencjackie 2020/2021. W czasie epidemii wszystkie rozmowy kwalifikacyjne będą odbywać się online. Po zakończeniu tego stanu rozmowa może odbyć się online lub w siedzibie EWST. Dokładne godziny (a w miarę potrzeby także daty) rozmów będą uzgadniane indywidualnie z kandydatami.

Rozmowy kwalifikacyjne nie sprawdzają teologicznej wiedzy – pozwalają na zapoznanie się z kandydatem, porozmawianie o jego pasjach, planach, wsłuchanie się w jego potrzeby związane z rozwojem.

Osoby, które są zainteresowane studiami w EWST serdecznie zapraszamy do zapisania sie na rozmowę w jednym z podanych niżej terminów:

Serdecznie zapraszamy też do uczestniczenia w otwartych zajęciach online – szczegóły można znaleźć w naszym kalendarzu.

Zapytania dotyczące rozmów oraz informacji na temat studiów prosimy kierować na adres rekrutacja@ewst.pl.

Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Aborcja i eutanazja w refleksji ewangelikalnej

Kiedy zaczyna się życie ludzkie? Czy może nadejść moment, gdy już nie warto żyć? Czy życie jest wartością samą w sobie, czy raczej środkiem do innych celów? Kto ma prawo o tym zadecydować?

Chrześcijanie ewangelikalni wobec Starego Testamentu

Stary Testament był Biblią zarówno Jezusa, apostołów, jak i autorów Nowego Testamentu. Czytając Ewangelie, Listy i Objawienie Jana, można zaobserwować, że ich autorzy odnosili się do wielu fragmentów w Starym Testamencie, aby uzyskać poparcie dla swoich twierdzeń dotyczących Jezusa.

Reformacyjne korzenie ewangelikalizmu

Ewangelikalizm jest pojęciem problematycznym we współczesnym, zachodnim świecie, szczególnie w kontekście polskim.

czytaj więcej