31/07/2019

Specjalista ds. kadr i płac – praca w EWST

Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna poszukuje pracownika na stanowisko:  Specjalista ds. kadr i płac.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna we Wrocławiu (EWST CE) poszukuje Specjalisty ds. kadr i płac. Tworzymy ambitny i gotowy na nowe wyzwania zespół, który jako w ramach wyższej szkoły międzywyznaniowej służy różnym denominacjom chrześcijańskim. Budujemy atmosferę, w której wszyscy mają szansę się rozwijać. Cenimy sobie lojalność, stawiamy czoło wyzwaniom oraz dbamy o osoby tworzące zespół EWST CE.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców wraz z prowadzeniem dokumentacji EWST CE
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac
  • Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych w programie Płatnik
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Rozliczanie pozapłacowych świadczeń pracowniczych
  • Monitorowanie i rozliczanie realizowanego planu budżetu EWST CE
  • Prowadzenie raportów kasowych
  • Sporządzanie dokumentacji min. dla ZUS, GUS, US, MNiSW
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
  • Min 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego oraz ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość programu Płatnik
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, rzetelność oraz doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wyjazdy rozwojowe w ramach programu Erasmus
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Świadczenie urlopowe
  • Dodatkowe dni płatnego urlopu

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres
e-mail: m.kucharski@ewst.pl, w terminie do 15 sierpnia 2019 r.

W aplikacji należy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ewangelikalną Wyższą Szkołę Teologiczną z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Ewangelikalnej Wyższej Szkoły Teologicznej z siedzibą we Wrocławiu przy ul. św. Jadwigi 12 (Pracodawca, Administrator danych), zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informujemy, że Administratorem danych jest Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna z siedzibą we Wrocławiu przy ul. św. Jadwigi 12. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

W razie pytań dotyczących danych osobowych można się z nami skontaktować pod adresem e-mail odo@ewst.pl

Przeczytaj

Nieśmiertelny Zeus w Nowym Testamencie?

Znacie werset z Listu Pawła do Tytusa 1,12, który cytuje słowa Epimenidesa? W Biblii Ekumenicznej ten werset brzmi tak: „Powiedział ktoś z nich, ich własny prorok: Kreteńczycy zawsze kłamcy.” Epimenides, który sam był  Kreteńczykiem, mówi o Kreteńczykach, że są kłamcami. Czy Epimenides mówi prawdę o kłamiących Kreteńczykach czy może kłamie?

Czy filozofia może nam pomóc w zbliżeniu do Boga?

Czy filozofia może nam jakoś pomóc w zbliżeniu się do Tego, Co Ostateczne, Nieskończone i Nieuwarunkowane, a co w ramach naszej tradycji religijnej nazywamy „Bogiemˮ? Tak, ale nie w taki prosty i bezpośredni sposób, jak to się niektórym wydaje…

Pochwała uczniostwa

Rozpoczyna się kolejny rok akademicki. Dla mnie to drugi rok teologii na wrocławskiej EWST. Studia licencjackie po skończonych dawno temu dwóch magisterkach, studiach podyplomowych i wielu kursach dokształcających. Nie „robię” ich bynajmniej dla wpisu do CV. Cóż, chyba uprawiam promowaną dzisiaj mobilność edukacyjną przez całe życie także w okresie przedemerytalnym czyli 50 plus. A może […]

czytaj więcej