31/07/2019

Specjalista ds. kadr i płac – praca w EWST

Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna poszukuje pracownika na stanowisko:  Specjalista ds. kadr i płac.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna we Wrocławiu (EWST CE) poszukuje Specjalisty ds. kadr i płac. Tworzymy ambitny i gotowy na nowe wyzwania zespół, który jako w ramach wyższej szkoły międzywyznaniowej służy różnym denominacjom chrześcijańskim. Budujemy atmosferę, w której wszyscy mają szansę się rozwijać. Cenimy sobie lojalność, stawiamy czoło wyzwaniom oraz dbamy o osoby tworzące zespół EWST CE.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców wraz z prowadzeniem dokumentacji EWST CE
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac
  • Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych w programie Płatnik
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Rozliczanie pozapłacowych świadczeń pracowniczych
  • Monitorowanie i rozliczanie realizowanego planu budżetu EWST CE
  • Prowadzenie raportów kasowych
  • Sporządzanie dokumentacji min. dla ZUS, GUS, US, MNiSW
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
  • Min 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego oraz ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość programu Płatnik
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, rzetelność oraz doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wyjazdy rozwojowe w ramach programu Erasmus
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Świadczenie urlopowe
  • Dodatkowe dni płatnego urlopu

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres
e-mail: m.kucharski@ewst.pl, w terminie do 15 sierpnia 2019 r.

W aplikacji należy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ewangelikalną Wyższą Szkołę Teologiczną z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Ewangelikalnej Wyższej Szkoły Teologicznej z siedzibą we Wrocławiu przy ul. św. Jadwigi 12 (Pracodawca, Administrator danych), zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informujemy, że Administratorem danych jest Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna z siedzibą we Wrocławiu przy ul. św. Jadwigi 12. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

W razie pytań dotyczących danych osobowych można się z nami skontaktować pod adresem e-mail odo@ewst.pl

Przeczytaj

Pochwała uczniostwa

Rozpoczyna się kolejny rok akademicki. Dla mnie to drugi rok teologii na wrocławskiej EWST. Studia licencjackie po skończonych dawno temu dwóch magisterkach, studiach podyplomowych i wielu kursach dokształcających. Nie „robię” ich bynajmniej dla wpisu do CV. Cóż, chyba uprawiam promowaną dzisiaj mobilność edukacyjną przez całe życie także w okresie przedemerytalnym czyli 50 plus. A może […]

EWST – szkoła dialogu

EWST to międzywyznaniowa szkoła wyższa, ale także ośrodek dialogu religijnego i międzykulturowego. Jak taki dialog wygląda w praktyce, na przykład podczas zajęć, na które zapisują się ludzie z różniących się mocno między sobą denominacji. Czy aby zostać studentem EWST trzeba być protestantem? Co wyróżnia EWST na tle innych uczelni wyznaniowych? – na te pytania odpowiada […]

Absolwenci EWST – kompetentni, wszechstronni, kreatywni

Co robią po studiach absolwenci EWST? Czy nauka pomogła im w rozwoju zawodowym, społecznym i osobistym? – na pytania o losy absolwentów odpowiada rektor EWST, prof. Wojciech Szczerba.

czytaj więcej >>