15/02/2019

Katalog on-line biblioteki EWST dostępny na urządzeniach mobilnych

Biblioteka EWST umożliwia wyszukiwanie, rezerwację i przedłużanie terminu wypożyczenia książek za pomocą aplikacji mobilnej.

Katalog on-line biblioteki EWST w telefonie? Nic prostszego. Wystarczy wyszukać na swoim telefonie katalog on-line biblioteki.  Urządzenie wyświetli zapytanie o zapisanie aplikacji na Twoim telefonie. Po jej zainstalowaniu można będzie wyszukiwać książki, rezerwować i przedłużać termin zwrotu na urządzeniu mobilnym. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej możliwości.

 

Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Ewangelikalizm a społeczeństwo obywatelskie

Ewangelikalizm nie jest wolny od wyzwań związanych z funkcjonowaniem we współczesnym  społeczeństwie obywatelskim – pisze prof. Wojciech Szczerba. Artykuł “Evangelical Protestantism and Civil Society – An outline” został opublikowany w  książce „Reformation 500. Cultural and Social Impact of the Protestant Reformation 1517–2017”, która ukazała się w języku angielskim, nakładem wydawnictwa Uniwersytetu w Aradzie „Aurel Vlaicu”.

Biblia zrozumiała dla każdego?

W rozdziale 11. Księgi Rodzaju czytamy: „I rzekł Pan: […] zstąpmy tam i pomieszajmy ich język, aby nikt nie rozumiał języka drugiego!ˮ.

Nieśmiertelny Zeus w Nowym Testamencie?

Znacie werset z Listu Pawła do Tytusa 1,12, który cytuje słowa Epimenidesa? W Biblii Ekumenicznej ten werset brzmi tak: „Powiedział ktoś z nich, ich własny prorok: Kreteńczycy zawsze kłamcy.” Epimenides, który sam był  Kreteńczykiem, mówi o Kreteńczykach, że są kłamcami. Czy Epimenides mówi prawdę o kłamiących Kreteńczykach czy może kłamie?

czytaj więcej