15/02/2019

Katalog on-line biblioteki EWST dostępny na urządzeniach mobilnych

Biblioteka EWST umożliwia wyszukiwanie, rezerwację i przedłużanie terminu wypożyczenia książek za pomocą aplikacji mobilnej.

Katalog on-line biblioteki EWST w telefonie? Nic prostszego. Wystarczy wyszukać na swoim telefonie katalog on-line biblioteki.  Urządzenie wyświetli zapytanie o zapisanie aplikacji na Twoim telefonie. Po jej zainstalowaniu można będzie wyszukiwać książki, rezerwować i przedłużać termin zwrotu na urządzeniu mobilnym. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej możliwości.

 

Więcej wydarzeń

Przeczytaj

…jeszcze tylko chwila…

Popatrzmy na Chrystusa, jego śmierć i zmartwychwstanie. Oto dar, praktyczny wyraz niczym nie zasłużonego miłosierdzia Boga. Oto skarb, dla którego warto stracić wszystko, by go posiąść. Oto nadzieja która nigdy nie przeminie, dziedzictwo, które nigdy nie zwiędnie, zbawienie, które już czeka gotowe, … jeszcze tylko chwilę trzeba wytrwać, by go doświadczyć…

Nieśmiertelny Zeus w Nowym Testamencie?

Znacie werset z Listu Pawła do Tytusa 1,12, który cytuje słowa Epimenidesa? W Biblii Ekumenicznej ten werset brzmi tak: „Powiedział ktoś z nich, ich własny prorok: Kreteńczycy zawsze kłamcy.” Epimenides, który sam był  Kreteńczykiem, mówi o Kreteńczykach, że są kłamcami. Czy Epimenides mówi prawdę o kłamiących Kreteńczykach czy może kłamie?

Czy filozofia może nam pomóc w zbliżeniu do Boga?

Czy filozofia może nam jakoś pomóc w zbliżeniu się do Tego, Co Ostateczne, Nieskończone i Nieuwarunkowane, a co w ramach naszej tradycji religijnej nazywamy „Bogiemˮ? Tak, ale nie w taki prosty i bezpośredni sposób, jak to się niektórym wydaje…

czytaj więcej