15/02/2019

Katalog on-line biblioteki EWST dostępny na urządzeniach mobilnych

Biblioteka EWST umożliwia wyszukiwanie, rezerwację i przedłużanie terminu wypożyczenia książek za pomocą aplikacji mobilnej.

Katalog on-line biblioteki EWST w telefonie? Nic prostszego. Wystarczy wyszukać na swoim telefonie katalog on-line biblioteki.  Urządzenie wyświetli zapytanie o zapisanie aplikacji na Twoim telefonie. Po jej zainstalowaniu można będzie wyszukiwać książki, rezerwować i przedłużać termin zwrotu na urządzeniu mobilnym. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej możliwości.

 

Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Nieśmiertelny Zeus w Nowym Testamencie?

Znacie werset z Listu Pawła do Tytusa 1,12, który cytuje słowa Epimenidesa? W Biblii Ekumenicznej ten werset brzmi tak: „Powiedział ktoś z nich, ich własny prorok: Kreteńczycy zawsze kłamcy.” Epimenides, który sam był  Kreteńczykiem, mówi o Kreteńczykach, że są kłamcami. Czy Epimenides mówi prawdę o kłamiących Kreteńczykach czy może kłamie?

Czy filozofia może nam pomóc w zbliżeniu do Boga?

Czy filozofia może nam jakoś pomóc w zbliżeniu się do Tego, Co Ostateczne, Nieskończone i Nieuwarunkowane, a co w ramach naszej tradycji religijnej nazywamy „Bogiemˮ? Tak, ale nie w taki prosty i bezpośredni sposób, jak to się niektórym wydaje…

Pochwała uczniostwa

Rozpoczyna się kolejny rok akademicki. Dla mnie to drugi rok teologii na wrocławskiej EWST. Studia licencjackie po skończonych dawno temu dwóch magisterkach, studiach podyplomowych i wielu kursach dokształcających. Nie „robię” ich bynajmniej dla wpisu do CV. Cóż, chyba uprawiam promowaną dzisiaj mobilność edukacyjną przez całe życie także w okresie przedemerytalnym czyli 50 plus. A może […]

czytaj więcej