11/12/2018

III edycja Szkoły Uwielbienia zakończona

W sobotę 8 grudnia zakończyła się trzecia edycja Szkoły Uwielbienia – projektu prowadzonego przez Instytut Rozwoju Kościoła. Uczestnicy otrzymali certyfikaty udziału w kursie i wiele słów zachęty od prowadzących.

Nie zabrakło wzruszających momentów. Podczas kursu uczestnicy zżyli się ze sobą i z prowadzącymi, a wspólne pokonywanie lęków i słabości zaowocowało nie tylko znaczną poprawą techniki śpiewu uwielbieniowego, ale także trwałymi więziami, wyrażanymi między innymi poprzez wspólną modlitwę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w III edycji Szkoły Uwielbienia. Mamy nadzieję, że Wasze zaufanie i ciężka praca podczas warsztatów zaowocują w Waszej służbie. Dziękujemy także prowadzącej warsztaty Renacie Wybraniec oraz wszystkim wykładowcom.

Do zobaczenia podczas kolejnej edycji Szkoły lub Warsztatów Uwielbienia.           

Przeczytaj

Pochwała uczniostwa

Rozpoczyna się kolejny rok akademicki. Dla mnie to drugi rok teologii na wrocławskiej EWST. Studia licencjackie po skończonych dawno temu dwóch magisterkach, studiach podyplomowych i wielu kursach dokształcających. Nie „robię” ich bynajmniej dla wpisu do CV. Cóż, chyba uprawiam promowaną dzisiaj mobilność edukacyjną przez całe życie także w okresie przedemerytalnym czyli 50 plus. A może […]

EWST – szkoła dialogu

EWST to międzywyznaniowa szkoła wyższa, ale także ośrodek dialogu religijnego i międzykulturowego. Jak taki dialog wygląda w praktyce, na przykład podczas zajęć, na które zapisują się ludzie z różniących się mocno między sobą denominacji. Czy aby zostać studentem EWST trzeba być protestantem? Co wyróżnia EWST na tle innych uczelni wyznaniowych? – na te pytania odpowiada […]

Absolwenci EWST – kompetentni, wszechstronni, kreatywni

Co robią po studiach absolwenci EWST? Czy nauka pomogła im w rozwoju zawodowym, społecznym i osobistym? – na pytania o losy absolwentów odpowiada rektor EWST, prof. Wojciech Szczerba.

czytaj więcej >>