05/10/2018

Darmowy Indeks 2018 – laureaci

Znamy już wyniki konkursu „Darmowy Indeks” dla osób zaangażowanych w służbę (w kościele lub organizacji chrześcijańskiej). Zwycięzca jest uzyskał prawo do bezpłatnego studiowania na pierwszym roku. Komisja przyznała także zniżki w wysokości 50% czesnego.

Zwyciężczynią konkursu została pani Izabella Szafraniec.
Upust w wysokości 50% czesnego otrzymują:  Adrian Kulpa, Tomasz Mielczyński, Jan Olisiejko, Andrzej Rassek, Karolina Szymczyk oraz Elżbieta Śliwka.  

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Bardzo cieszmy się, że studia w

 

naszej uczelni podejmują osoby tak bardzo zaangażowane w służbę.

Więcej informacji na temat konkursu „Darmowy Indeks„.

Przeczytaj

Pochwała uczniostwa

Rozpoczyna się kolejny rok akademicki. Dla mnie to drugi rok teologii na wrocławskiej EWST. Studia licencjackie po skończonych dawno temu dwóch magisterkach, studiach podyplomowych i wielu kursach dokształcających. Nie „robię” ich bynajmniej dla wpisu do CV. Cóż, chyba uprawiam promowaną dzisiaj mobilność edukacyjną przez całe życie także w okresie przedemerytalnym czyli 50 plus. A może […]

EWST – szkoła dialogu

EWST to międzywyznaniowa szkoła wyższa, ale także ośrodek dialogu religijnego i międzykulturowego. Jak taki dialog wygląda w praktyce, na przykład podczas zajęć, na które zapisują się ludzie z różniących się mocno między sobą denominacji. Czy aby zostać studentem EWST trzeba być protestantem? Co wyróżnia EWST na tle innych uczelni wyznaniowych? – na te pytania odpowiada […]

Absolwenci EWST – kompetentni, wszechstronni, kreatywni

Co robią po studiach absolwenci EWST? Czy nauka pomogła im w rozwoju zawodowym, społecznym i osobistym? – na pytania o losy absolwentów odpowiada rektor EWST, prof. Wojciech Szczerba.

czytaj więcej >>