02/06/2010

Akademickie Dni Coachingu zakończone

26 maja 2010 roku mieliśmy przyjemność współorganizować wraz z firmą Adventure for Thought leadership & strategy spotkanie w ramach Akademickich Dni Coachingu.

Uczestników przywitał  Rektor naszej Uczelni, dr hab. Wojciech Szczerba.

Na początku prowadząca, pani Ewa Wrońska, wprowadziła uczestników w podstawowe zagadnienia związane z coachingiem, podkreśliła, jak ważny jest rozwój osobisty w osiąganiu życiowych i zawodowych celów, przedstawiła również podstawowe narzędzia wykorzystywane do prowadzenia coachingu, a następnie poprowadziła część warsztatową spotkania.

W wydarzeniu brało udział około trzydziestu osób. Ze względu na część warsztatową liczba uczestników musiała zostać ograniczona. Na spotkaniu nie zabrakło naszych stałych gości, ale dla wielu uczestników była to pierwsza wizyta w naszej Uczelni.

Po spotkaniu można było napić się kawy, porozmawiać w kuluarach, obejrzeć  piękne wnętrza naszego gmachu, a także zapoznać się z szeroką ofertę edukacyjną Szkoły.

Dziękujemy wszystkim, którzy wraz z nami uczestniczyli w Akademickich Dniach Coachingu.

Zapraszamy ponownie wszystkich do Ewangelikalnej Wyższej Szkoły Teologicznej.

Więcej wydarzeń

Przeczytaj

Misja chrześcijańska na „grzbiecie bawoła”?

Nie ulega wątpliwości, iż fundamentalnym celem misji chrześcijańskiej jest dotarcie do możliwie jak największej liczby osób z Ewangelią, której centralną treścią jest osoba i dzieło Jezusa Chrystusa, jak również zakładanie lokalnych społeczności.

Zmartwychsprzątanie

Co roku, gdy nadchodzi wiosna, ruszamy do polerowania okien, robienia porządków po zimie, sprzątania wewnątrz i na zewnątrz naszych przybytków. Te działania niczym forsycje i krokusy dają nam znak, że domyka się kolejny cykl…nadchodzą Święta Wielkiej Nocy.

Czego nas uczy Zmartwychwstały? – wywiad z drem Kazimierzem Bemem

Dr Kazimierz Bem, wykładowca historii Kościoła w EWST mówi o pracy duszpasterskiej i akademickiej, o chrześcijańskiej wolności, miłości bliźniego i o tym co dla niego oznacza Zmartwychwstanie.

czytaj więcej