Konkurs „Student za studenta” jest kierowany do wszystkich aktualnie studiujących w EWST. Aby wziąć w nim udział należy skutecznie zachęcić przynajmniej jedną osobę do podjęcia studiów licencjackich. Polecający może uzyskać zniżkę czesnego  w wysokości 50, 75 lub 100 procent, po pomyślnym przejściu poleconego kandydata przez proces rekrutacji i podpisaniu przez niego umowy z Uczelnią. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie.

Regulamin konkursu „Student za studenta”

  1. Konkurs „Student za studenta”, zwany dalej „konkursem”, ma na celu promocję studiów licencjackich w Ewangelikalnej Wyższej Szkole Teologicznej zwanej dalej „EWST”.
  2. Student EWST biorący udział w konkursie, zwany dalej „Polecającym”, może uzyskać zniżkę czesnego na rok akademicki 2017/18, jeżeli osoba z jego polecenia, zwana dalej „Poleconym”, rozpocznie studia licencjackie w EWST.
  3. W celu uzyskania zniżki czesnego Polecający wskazuje co najmniej jednego Poleconego, który rozpocznie studia licencjackie niestacjonarne w EWST.
  4. W celu rozpoczęcia studiów w EWST Polecony obowiązany jest spełnić warunki rekrutacji do EWST na rok akademicki określone uchwałą Senatu EWST.
  5. Polecony po zakwalifikowaniu się na rok akademicki 2017/2018 oraz podpisaniu umowy o warunkach odpłatności za studia w EWST poda dane Polecającego. Podpisanie przez Poleconego umowy o warunkach odpłatności za studia w EWST jest warunkiem skorzystania przez Polecającego ze zniżki czesnego na rok akademicki 2017/2018.
  6. Polecający ma możliwość otrzymania zniżki czesnego za jednego Poleconego w wysokości 50% czesnego za rok akademicki 2017/18, za dwóch Poleconych 75% zniżki, za trzech Poleconych 100% zniżki.
  7. Polecający chętni do wzięcia udziału w konkursie podają swoje dane osobowe oraz kontakt e-mail w dziekanacie EWST w terminie do dnia 30 września 2016 r. Dane te będą przetwarzane przez EWST tylko dla potrzeb konkursu.
  8. Obsługę konkursu zapewnia dziekanat i biuro kanclerza EWST. Kontakt: harcej@ewst.pl, tel. +48 71 346 99 12.
  9.  Uzyskana kwota upustu na opłaty z tytułu czesnego stanowi przychód studenta, który go uzyskał i podlega opodatkowaniu na zasadach ogólnych.
  10. Akcja promocyjna obowiązuje w roku akademickim 2017/18.

Dokumenty:

 

Przeczytaj

Nikos Obrazoburca: „Jestem tylko narzędziem…”

Bezpośredni w swoich tekstach i wstydliwy w komunikowaniu. Mikołaj Papatolios, znany także jako raper Nikos Obrazoburca, wydał swoją debiutancką płytę pod tytułem „Wypadkowa Paradoksów Bezczasu”. Nikos zakochał się w muzyce rap, mając lat 9. Późniejsze lata jego życia przyniosły mnogość inspiracji, w sposób zadziwiająco harmonijny łączonych przez niego w twórczości, którą ciężko dziś właściwie zaszufladkować.

Studia humanistyczne nadal bardzo potrzebne. Teologia również

Teologia stawia każdego człowieka przed najważniejszymi pytaniami. Kim jestem? Dokąd zmierzam? Jaki sens ma moje życie? Skąd pochodzi wszystko? Dlaczego życie jest takie jakie jest?

Historia wrocławskiej Reformacji oraz Festiwal Kultury Protestanckiej w Gazecie Wyborczej

We wtorkowym wydaniu wrocławskiej Gazety Wyborczej ukazał się obszerny artykuł poświęcony reformacji we Wrocławiu i jej wpływowi na miasto oraz na cały region.

czytaj więcej >>