17.11
2017

The Global Leadership Summit (GLS) 2017

The Global Leadership Summit (GLS) to światowej klasy konferencja dla liderów zapoczątkowana w 1995 roku przez Billa Hybelsa, założyciela i pastora Willow Creek Community Church.

Dołącz do  400 000 uczestników na całym świecie, którzy spotykają się w 1375 lokalizacjach w 128 krajach świata, by przez 2 dni zatrzymać się i nabrać świeżej perspektywy na swoje codzienne przywództwo.

Wszyscy mamy wpływ. Biorąc udział w GLS-ie, możesz wysłuchać wywiadów, które zainspirują Cię i wyposażą do tego byś zwiększył swój wpływ!

W tym roku spotykamy się 17 i 18 listopada w Kinie Kijów.CENTRUM w Krakowie oraz 24 i 25 listopada w Centrum Konferencyjnym E-10 w Warszawie.

MÓWCY

Tegorocznymi mówcami są:

 • Bill Hybels, Założyciel i starszy pastor kościoła; Willow Creek Community Church,
 • Sheryl Sandberg, Dyrektor operacyjny; Facebook,
 • Marcus Buckingham, autor bestsellerów, założyciel; The Marcus Buckingham Company,
 • Bryan Stevenson, Założyciel i Dyrektor wykonawczy; Equal Justice Initiative,
 • Juliet Funt, Dyrektor generalny; Whitespace at Work
 • Angela Duckworth, Profesor Uniwersytetu Pensylwania, autorka bestsellerów,
 • Laszlo Bock, Starszy doradca; Google, autor bestsellerów,
 • Immaculée Ilibagiza, działaczka na rzecz pokoju i przebaczenia, autorka bestsellerów,
 • Gary Haugen, założyciel i Dyrektor wykonawczy; International Justice Mission,
 • Fredrik Härén, autor, ekspert ds. kreatywności w biznesie,
 • Andy Stanley, autor książek o przywództwie; komunikator; pastor.

Dzięki technice mamy dostęp do unikatowych treści wspierających w rozwoju kompetencji przywódczych, których autorzy być może nigdy nie pojawiliby się w Polsce.

Na żywo wystąpią:

 • Szymon Hołownia, dziennikarz i publicysta, założyciel; Fundacja Dobra Fabryka,
 • Paweł Motyl, ekspert w zakresie przywództwa, podejmowania decyzji, modelowania kultury organizacyjnej i zarządzania talentami,
 • Jerzy Buzek, polski polityk, były premier Polski i przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Europoseł od 2004 r.

REJESTRACJA

Bądź częścią największej Konferencji dla liderów w Polsce i na świecie. Zarejestruj siebie i swój zespół już dziś na: www.gls.org.pl/rejestracja.

Ceny biletów:

– indywidualny: 179 PLN

– grupowy (min. 3 osoby): 160 PLN

– studencki: 129 PLN

Masz pytania?

Zadzwoń (664 721 181), napisz maila (kontakt@instytutprzywodzta.org.pl) lub wyślij wiadomość przez Messengera.

———

Organizatorem Konferencji w Polsce jest Instytut Przywództwa. Dowiedz się więcej odwiedzając stronę: www.instytutprzywodztwa.org.pl

 

 
 
23
luty

Otwarte Forum Wrocławskiej Wszechnicy Filozoficznej we współpracy z Ewangelikalną Wyższą Szkołą Teologiczną we Wrocławiu zaprasza na spotkanie nawiązujące do jubileuszu 500 lat Reformacji, pt. „Reformacja i Filozofia”.

23
luty

O znakach zodiaku w żydowskiej kulturze

09
luty

Wykład: Człowiek stworzony na obraz Boga? I co z tego

03
luty

Instytut Rozwoju Kościoła zaprasza wszystkich, którzy prowadzą uwielbienie do wzięcia udziału w drugiej edycji projektu SZKOŁA UWIELBIENIA.

03
luty

Instytut Rozwoju Kościoła zaprasza wszystkich, którzy zainteresowani są rozwojem umiejętności przemawiania do wzięcia udziału w nowym projekcie – SZKOŁA MÓWCÓW.

29
styczeń

Serdecznie zapraszamy wszystkich na coroczne spotkanie w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Tematem panelu dyskusyjnego, w której wezmą udział rektorzy trzech wrocławskich uczelni, będzie wolność.

20
styczeń

Koło Naukowo-Dydaktyczne EWST „Meditatio” serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w nowym projekcie – „Szkoła Ewangelizacji”. Podczas zajęć w formie konwersatoriów i praktycznych warsztatów, będzie można poznać odpowiedzi na pytania związane z różnymi aspektami ewangelizacji – od podstaw głoszenia Ewangelii aż po psychologiczne i mentalne wyzwania dla misjonarzy, inspiracje z których można korzystać oraz sposoby […]

15
grudzień

Wykład: Czy praca czyni człowieka? O teologii pracy i powołania

08
grudzień

W dniach 8-9 grudnia 2017 roku, w EWST odbędzie się  II Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Między ekskluzją a inkluzją w edukacji religijnej”. Planowany obszar zagadnień obrad tegorocznej edycji konferencji zakreśla temat: „Religia jako dylemat edukacji – teoria i praktyka”.

04
grudzień

Wystawa „Kobiety Reformacji” . Serdecznie zapraszamy już od 4 grudnia. Wstęp wolny!

więcej wydarzeń >>

Przeczytaj

Nikos Obrazoburca: „Jestem tylko narzędziem…”

Bezpośredni w swoich tekstach i wstydliwy w komunikowaniu. Mikołaj Papatolios, znany także jako raper Nikos Obrazoburca, wydał swoją debiutancką płytę pod tytułem „Wypadkowa Paradoksów Bezczasu”. Nikos zakochał się w muzyce rap, mając lat 9. Późniejsze lata jego życia przyniosły mnogość inspiracji, w sposób zadziwiająco harmonijny łączonych przez niego w twórczości, którą ciężko dziś właściwie zaszufladkować.

Studia humanistyczne nadal bardzo potrzebne. Teologia również

Teologia stawia każdego człowieka przed najważniejszymi pytaniami. Kim jestem? Dokąd zmierzam? Jaki sens ma moje życie? Skąd pochodzi wszystko? Dlaczego życie jest takie jakie jest?

Historia wrocławskiej Reformacji oraz Festiwal Kultury Protestanckiej w Gazecie Wyborczej

We wtorkowym wydaniu wrocławskiej Gazety Wyborczej ukazał się obszerny artykuł poświęcony reformacji we Wrocławiu i jej wpływowi na miasto oraz na cały region.

czytaj więcej >>