17.11
2017

The Global Leadership Summit (GLS) 2017

The Global Leadership Summit (GLS) to światowej klasy konferencja dla liderów zapoczątkowana w 1995 roku przez Billa Hybelsa, założyciela i pastora Willow Creek Community Church.

Dołącz do  400 000 uczestników na całym świecie, którzy spotykają się w 1375 lokalizacjach w 128 krajach świata, by przez 2 dni zatrzymać się i nabrać świeżej perspektywy na swoje codzienne przywództwo.

Wszyscy mamy wpływ. Biorąc udział w GLS-ie, możesz wysłuchać wywiadów, które zainspirują Cię i wyposażą do tego byś zwiększył swój wpływ!

W tym roku spotykamy się 17 i 18 listopada w Kinie Kijów.CENTRUM w Krakowie oraz 24 i 25 listopada w Centrum Konferencyjnym E-10 w Warszawie.

MÓWCY

Tegorocznymi mówcami są:

 • Bill Hybels, Założyciel i starszy pastor kościoła; Willow Creek Community Church,
 • Sheryl Sandberg, Dyrektor operacyjny; Facebook,
 • Marcus Buckingham, autor bestsellerów, założyciel; The Marcus Buckingham Company,
 • Bryan Stevenson, Założyciel i Dyrektor wykonawczy; Equal Justice Initiative,
 • Juliet Funt, Dyrektor generalny; Whitespace at Work
 • Angela Duckworth, Profesor Uniwersytetu Pensylwania, autorka bestsellerów,
 • Laszlo Bock, Starszy doradca; Google, autor bestsellerów,
 • Immaculée Ilibagiza, działaczka na rzecz pokoju i przebaczenia, autorka bestsellerów,
 • Gary Haugen, założyciel i Dyrektor wykonawczy; International Justice Mission,
 • Fredrik Härén, autor, ekspert ds. kreatywności w biznesie,
 • Andy Stanley, autor książek o przywództwie; komunikator; pastor.

Dzięki technice mamy dostęp do unikatowych treści wspierających w rozwoju kompetencji przywódczych, których autorzy być może nigdy nie pojawiliby się w Polsce.

Na żywo wystąpią:

 • Szymon Hołownia, dziennikarz i publicysta, założyciel; Fundacja Dobra Fabryka,
 • Paweł Motyl, ekspert w zakresie przywództwa, podejmowania decyzji, modelowania kultury organizacyjnej i zarządzania talentami,
 • Jerzy Buzek, polski polityk, były premier Polski i przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Europoseł od 2004 r.

REJESTRACJA

Bądź częścią największej Konferencji dla liderów w Polsce i na świecie. Zarejestruj siebie i swój zespół już dziś na: www.gls.org.pl/rejestracja.

Ceny biletów:

– indywidualny: 179 PLN

– grupowy (min. 3 osoby): 160 PLN

– studencki: 129 PLN

Masz pytania?

Zadzwoń (664 721 181), napisz maila (kontakt@instytutprzywodzta.org.pl) lub wyślij wiadomość przez Messengera.

———

Organizatorem Konferencji w Polsce jest Instytut Przywództwa. Dowiedz się więcej odwiedzając stronę: www.instytutprzywodztwa.org.pl

 

 
 
16
październik

Artystyczne warsztaty międzykulturowe

13
październik

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019

12
październik

Wykład: Kościół i Synagoga w pierwszych wiekach – trudne rozstanie

08
październik

Wycieczka i wykład: Babiniec – kobiety w kulturze jidysz

29
wrzesień

Przypominamy, że rozmowa kwalifikacyjna ma na celu sprawdzenie predyspozycji kandydata do podjęcia nauki, a nie weryfikacji jego wiedzy z zakresu teologii. Rozmowy pozwalają na zapoznanie się z kandydatem, porozmawianie o jego pasjach, planach, wsłuchanie się w jego potrzeby związane z rozwojem.

27
wrzesień

Wycieczka z przewodnikiem do Centrum Historii Zajezdnia

22
wrzesień

Wykład będzie odbywał się w ramach 50. Ogólnopolskiego Zjazdu Młodzieży Ewangelickiej w Świdnicy, na plebanii, w godzinach 12.00 – 13.30 oraz 15.00 – 16:30.

22
wrzesień

Wykład będzie odbywał się w ramach 50. Ogólnopolskiego Zjazdu Młodzieży Ewangelickiej w Świdnicy, na plebanii, w godzinach 12.00 – 13.30 oraz 15.00 – 16:30.

21
wrzesień

Czy nasza wolność może być otwarta na innych ludzi, nawet jeśli są zupełnie od nas różni?

21
wrzesień

Zapraszamy na kierowane do młodzieży i dorosłych warsztaty, mające na celu rozwinięcie kompetencji międzykulturowych, poprzez zrozumienie roli kultury i religii w komunikacji oraz rozwijanie umiejętności przekraczania własnych ograniczeń związanych z doświadczeniem funkcjonowania w konkretnej kulturze.

więcej wydarzeń >>

Przeczytaj

EWST – szkoła dialogu

EWST to międzywyznaniowa szkoła wyższa, ale także ośrodek dialogu religijnego i międzykulturowego. Jak taki dialog wygląda w praktyce, na przykład podczas zajęć, na które zapisują się ludzie z różniących się mocno między sobą denominacji. Czy aby zostać studentem EWST trzeba być protestantem? Co wyróżnia EWST na tle innych uczelni wyznaniowych? – na te pytania odpowiada […]

Absolwenci EWST – kompetentni, wszechstronni, kreatywni

Co robią po studiach absolwenci EWST? Czy nauka pomogła im w rozwoju zawodowym, społecznym i osobistym? – na pytania o losy absolwentów odpowiada rektor EWST, prof. Wojciech Szczerba.

Christus Victor

Biblia zawiera szeroki, bogaty wachlarz słów, obrazów i metafor, aby przedstawić i wyjaśnić nam dzieło Chrystusa. Tymczasem, teologia zachodnia często skupia się głównie nad jednym tylko modelem, który podkreśla zastępczą śmierć Chrystusa na krzyżu. Owszem, to jest istotne, nieodzowne przesłanie biblijnej relacji o Chrystusie. Problem powstaje, gdy zredukujemy nasze zrozumienie tego, co Chrystus uczynił dla nas do jednego tylko pojęcia czy aspektu jego życia i służby.

czytaj więcej >>