17.11
2017

The Global Leadership Summit (GLS) 2017

The Global Leadership Summit (GLS) to światowej klasy konferencja dla liderów zapoczątkowana w 1995 roku przez Billa Hybelsa, założyciela i pastora Willow Creek Community Church.

Dołącz do  400 000 uczestników na całym świecie, którzy spotykają się w 1375 lokalizacjach w 128 krajach świata, by przez 2 dni zatrzymać się i nabrać świeżej perspektywy na swoje codzienne przywództwo.

Wszyscy mamy wpływ. Biorąc udział w GLS-ie, możesz wysłuchać wywiadów, które zainspirują Cię i wyposażą do tego byś zwiększył swój wpływ!

W tym roku spotykamy się 17 i 18 listopada w Kinie Kijów.CENTRUM w Krakowie oraz 24 i 25 listopada w Centrum Konferencyjnym E-10 w Warszawie.

MÓWCY

Tegorocznymi mówcami są:

 • Bill Hybels, Założyciel i starszy pastor kościoła; Willow Creek Community Church,
 • Sheryl Sandberg, Dyrektor operacyjny; Facebook,
 • Marcus Buckingham, autor bestsellerów, założyciel; The Marcus Buckingham Company,
 • Bryan Stevenson, Założyciel i Dyrektor wykonawczy; Equal Justice Initiative,
 • Juliet Funt, Dyrektor generalny; Whitespace at Work
 • Angela Duckworth, Profesor Uniwersytetu Pensylwania, autorka bestsellerów,
 • Laszlo Bock, Starszy doradca; Google, autor bestsellerów,
 • Immaculée Ilibagiza, działaczka na rzecz pokoju i przebaczenia, autorka bestsellerów,
 • Gary Haugen, założyciel i Dyrektor wykonawczy; International Justice Mission,
 • Fredrik Härén, autor, ekspert ds. kreatywności w biznesie,
 • Andy Stanley, autor książek o przywództwie; komunikator; pastor.

Dzięki technice mamy dostęp do unikatowych treści wspierających w rozwoju kompetencji przywódczych, których autorzy być może nigdy nie pojawiliby się w Polsce.

Na żywo wystąpią:

 • Szymon Hołownia, dziennikarz i publicysta, założyciel; Fundacja Dobra Fabryka,
 • Paweł Motyl, ekspert w zakresie przywództwa, podejmowania decyzji, modelowania kultury organizacyjnej i zarządzania talentami,
 • Jerzy Buzek, polski polityk, były premier Polski i przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Europoseł od 2004 r.

REJESTRACJA

Bądź częścią największej Konferencji dla liderów w Polsce i na świecie. Zarejestruj siebie i swój zespół już dziś na: www.gls.org.pl/rejestracja.

Ceny biletów:

– indywidualny: 179 PLN

– grupowy (min. 3 osoby): 160 PLN

– studencki: 129 PLN

Masz pytania?

Zadzwoń (664 721 181), napisz maila (kontakt@instytutprzywodzta.org.pl) lub wyślij wiadomość przez Messengera.

———

Organizatorem Konferencji w Polsce jest Instytut Przywództwa. Dowiedz się więcej odwiedzając stronę: www.instytutprzywodztwa.org.pl

 

 
 
03
luty

Instytut Rozwoju Kościoła zaprasza wszystkich, którzy zainteresowani są rozwojem umiejętności przemawiania do wzięcia udziału w nowym projekcie – SZKOŁA MÓWCÓW.

03
luty

Instytut Rozwoju Kościoła zaprasza wszystkich, którzy prowadzą uwielbienie do wzięcia udziału w drugiej edycji projektu SZKOŁA UWIELBIENIA.

29
styczeń

Serdecznie zapraszamy wszystkich na coroczne spotkanie w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Tematem panelu dyskusyjnego, w której wezmą udział rektorzy trzech wrocławskich uczelni, będzie wolność.

20
styczeń

Koło Naukowo-Dydaktyczne EWST „Meditatio” serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w nowym projekcie – „Szkoła Ewangelizacji”. Podczas zajęć w formie konwersatoriów i praktycznych warsztatów, będzie można poznać odpowiedzi na pytania związane z różnymi aspektami ewangelizacji – od podstaw głoszenia Ewangelii aż po psychologiczne i mentalne wyzwania dla misjonarzy, inspiracje z których można korzystać oraz sposoby […]

15
grudzień

Wykład: Czy praca czyni człowieka? O teologii pracy i powołania

08
grudzień

W dniach 8-9 grudnia 2017 roku, w EWST odbędzie się  II Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Między ekskluzją a inkluzją w edukacji religijnej”. Planowany obszar zagadnień obrad tegorocznej edycji konferencji zakreśla temat: „Religia jako dylemat edukacji – teoria i praktyka”.

04
grudzień

Wystawa „Kobiety Reformacji” . Serdecznie zapraszamy już od 4 grudnia. Wstęp wolny!

01
grudzień

Z pasją o książce: Dyskusyjny klub książki

25
listopad

Muzułmański body-art. Warsztaty malowania henną.

25
listopad

„Błogosławiony mąż, który polega na Panu, którego ufnością jest Pan! Jest on jak drzewo zasadzone nad wodą, które nad potok zapuszcza swoje korzenie, nie boi się, gdy upał nadchodzi, lecz jego liść pozostaje zielony, i w roku posuchy się nie frasuje i nie przestaje wydawać owocu. /Jer. 17:7-8/.”

więcej wydarzeń >>

Przeczytaj

Studia humanistyczne nadal bardzo potrzebne. Teologia również

Teologia stawia każdego człowieka przed najważniejszymi pytaniami. Kim jestem? Dokąd zmierzam? Jaki sens ma moje życie? Skąd pochodzi wszystko? Dlaczego życie jest takie jakie jest?

Historia wrocławskiej Reformacji oraz Festiwal Kultury Protestanckiej w Gazecie Wyborczej

We wtorkowym wydaniu wrocławskiej Gazety Wyborczej ukazał się obszerny artykuł poświęcony reformacji we Wrocławiu i jej wpływowi na miasto oraz na cały region.

Kalina Wojciechowska – współczesna bohaterka teologii

Artykuł o niej można znaleźć w Wikipedii, w tym roku została wybraną do władz Komitetu Nauk Teologicznych Polskiej Akademii Nauk, jest pierwszą kobietą w Polsce, która napisała doktorat i uzyskała habilitację z teologii ewangelickiej. Studenci EWST mają szczęście słuchać jej wykładów, a odważni mogą nawet prosić ją, by była ich promotorem.

czytaj więcej >>