17.11
2017

The Global Leadership Summit (GLS) 2017

The Global Leadership Summit (GLS) to światowej klasy konferencja dla liderów zapoczątkowana w 1995 roku przez Billa Hybelsa, założyciela i pastora Willow Creek Community Church.

Dołącz do  400 000 uczestników na całym świecie, którzy spotykają się w 1375 lokalizacjach w 128 krajach świata, by przez 2 dni zatrzymać się i nabrać świeżej perspektywy na swoje codzienne przywództwo.

Wszyscy mamy wpływ. Biorąc udział w GLS-ie, możesz wysłuchać wywiadów, które zainspirują Cię i wyposażą do tego byś zwiększył swój wpływ!

W tym roku spotykamy się 17 i 18 listopada w Kinie Kijów.CENTRUM w Krakowie oraz 24 i 25 listopada w Centrum Konferencyjnym E-10 w Warszawie.

MÓWCY

Tegorocznymi mówcami są:

 • Bill Hybels, Założyciel i starszy pastor kościoła; Willow Creek Community Church,
 • Sheryl Sandberg, Dyrektor operacyjny; Facebook,
 • Marcus Buckingham, autor bestsellerów, założyciel; The Marcus Buckingham Company,
 • Bryan Stevenson, Założyciel i Dyrektor wykonawczy; Equal Justice Initiative,
 • Juliet Funt, Dyrektor generalny; Whitespace at Work
 • Angela Duckworth, Profesor Uniwersytetu Pensylwania, autorka bestsellerów,
 • Laszlo Bock, Starszy doradca; Google, autor bestsellerów,
 • Immaculée Ilibagiza, działaczka na rzecz pokoju i przebaczenia, autorka bestsellerów,
 • Gary Haugen, założyciel i Dyrektor wykonawczy; International Justice Mission,
 • Fredrik Härén, autor, ekspert ds. kreatywności w biznesie,
 • Andy Stanley, autor książek o przywództwie; komunikator; pastor.

Dzięki technice mamy dostęp do unikatowych treści wspierających w rozwoju kompetencji przywódczych, których autorzy być może nigdy nie pojawiliby się w Polsce.

Na żywo wystąpią:

 • Szymon Hołownia, dziennikarz i publicysta, założyciel; Fundacja Dobra Fabryka,
 • Paweł Motyl, ekspert w zakresie przywództwa, podejmowania decyzji, modelowania kultury organizacyjnej i zarządzania talentami,
 • Jerzy Buzek, polski polityk, były premier Polski i przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Europoseł od 2004 r.

REJESTRACJA

Bądź częścią największej Konferencji dla liderów w Polsce i na świecie. Zarejestruj siebie i swój zespół już dziś na: www.gls.org.pl/rejestracja.

Ceny biletów:

– indywidualny: 179 PLN

– grupowy (min. 3 osoby): 160 PLN

– studencki: 129 PLN

Masz pytania?

Zadzwoń (664 721 181), napisz maila (kontakt@instytutprzywodzta.org.pl) lub wyślij wiadomość przez Messengera.

———

Organizatorem Konferencji w Polsce jest Instytut Przywództwa. Dowiedz się więcej odwiedzając stronę: www.instytutprzywodztwa.org.pl

 

 
 
14
lipiec

Przypominamy, że rozmowa kwalifikacyjna ma na celu sprawdzenie predyspozycji kandydata do podjęcia nauki, a nie weryfikacji jego wiedzy z zakresu teologii. Rozmowy pozwalają na zapoznanie się z kandydatem, porozmawianie o jego pasjach, planach, wsłuchanie się w jego potrzeby związane z rozwojem.

22
czerwiec

22 czerwca (piątek) o godz. 16.00 w Bibliotece Ewangelikalnej Wyższej Szkoły Teologicznej Teologicznej w ramach Międzykulturowej Akademii Trzeciego Wieku odbędzie się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem porozmawiamy o dwóch książkach: powieści Tosca Lee „Judasz” Wydawnictwa Świętego Wojciecha oraz Yiwu Liao „Bóg jest czerwony. Opowieść o tym, jak chrześcijaństwo przetrwało i rozkwitło w komunistycznych […]

08
czerwiec

Chrześcijanie wierzą, że Jezus, którego znamy z Ewangelii, jest Bogiem. Ale czy wszyscy zgodzimy się, że był on wybitnym myślicielem i niezaprzeczalnym wzorem moralności?

08
czerwiec

Między amboną a alkową – o angielskiej poezji metafizycznej.

30
maj

Chopin warszawski, Chopin paryski – o przemianach stylu Fryderyka Chopina

26
maj

Wszystkich, którzy chcą poznać Biblię „od kuchni” zapraszamy w sobotę 26 maja do Sfery Chilloutu Odnowienie Festival na placu Solnym.

25
maj

Film Maren Ade to pełna humoru historia napiętych relacji między trzydziestoletnią śmiertelnie poważną menadżerką, a jej nieustannie wygłupiającym się ojcem.

13
maj

Współorganizowany przez Narodowe Forum Muzyki koncert zespołu Overtone i tenora – Macieja Gocmana, kończący VIII Festiwal Kultury Protestanckiej. W programie utwory kompozytorów barokowych (D. Buxtehude, S. Capricornus, P. H. Erlebach, J. S. Bach, G. P. Telemann).  Koncert biletowany.

11
maj

Spacer śladami wolności i jej świadków.

11
maj

Biblia a nacjonalizm

więcej wydarzeń >>

Przeczytaj

Christus Victor

Biblia zawiera szeroki, bogaty wachlarz słów, obrazów i metafor, aby przedstawić i wyjaśnić nam dzieło Chrystusa. Tymczasem, teologia zachodnia często skupia się głównie nad jednym tylko modelem, który podkreśla zastępczą śmierć Chrystusa na krzyżu. Owszem, to jest istotne, nieodzowne przesłanie biblijnej relacji o Chrystusie. Problem powstaje, gdy zredukujemy nasze zrozumienie tego, co Chrystus uczynił dla nas do jednego tylko pojęcia czy aspektu jego życia i służby.

Nikos Obrazoburca: „Jestem tylko narzędziem…”

Bezpośredni w swoich tekstach i wstydliwy w komunikowaniu. Mikołaj Papatolios, znany także jako raper Nikos Obrazoburca, wydał swoją debiutancką płytę pod tytułem „Wypadkowa Paradoksów Bezczasu”. Nikos zakochał się w muzyce rap, mając lat 9. Późniejsze lata jego życia przyniosły mnogość inspiracji, w sposób zadziwiająco harmonijny łączonych przez niego w twórczości, którą ciężko dziś właściwie zaszufladkować.

Studia humanistyczne nadal bardzo potrzebne. Teologia również

Teologia stawia każdego człowieka przed najważniejszymi pytaniami. Kim jestem? Dokąd zmierzam? Jaki sens ma moje życie? Skąd pochodzi wszystko? Dlaczego życie jest takie jakie jest?

czytaj więcej >>